WOLONTARIUSZE

Leaderzy

Ekipa Lighthouse to grupa młodych wolontariuszy, przeszkolonych i doświadczonych. Grono leaderów to ambitni, zaangażowani uczniowie szkół średnich oraz studenci, którzy poświęcają swój czas, aby wspólnie przygotować wspaniały tydzień wakacji.

House leaderzy to leaderzy poszczególnych grup, na które podzieleni są uczestnicy w trakcie obozu. House leader, to opiekun grupy, to starszy brat lub siostra, to charyzmatyczny przewodnik zespołu i wzór do naśladowania. House leaderzy to uczestnicy poprzednich obozów, którzy dzięki temu co na nich przeżyli, sami chcą dać kawałek siebie swoim młodszym kolegom i przechodzą proces przygotowania do tej funkcji.

Program to działający na zapleczu, często niewidoczni wolontariusze, którzy bezpośrednio przygotowują wszystkie atrakcje na obozie. Są zwinni, pomysłowi i potrafią działać pod presją – czasu i własnego zmęczenia.

Staff to kierownictwo, które odpowiada za przebieg obozu oraz koordynuje jego przygotowanie – zarówno jeśli chodzi o kwestie programu oraz warsztatów językowych, jak i sprawy formalne związane z rekrutacją, rejestracją wypoczynku oraz zapewnieniem bezpieczeństwa w trakcie.

 • Zosia Gałązka
  Zosia Gałązka Staff

  Zajmuję się organizacją obozu, korespondencją z rodzicami, kontaktem z Native Speakerami oraz czuwam nad grupą wolontariuszy. Skończyłam Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze na Uniwersytecie Ekonomicznym, w ramach Erasmusa spędziłam semestr w Madrycie na kierunku Marketing, aktualnie studiuję Zarządzanie na UEP.

 • Aga Wysocka
  Aga Wysocka House leader | Event manager

  W Lighthouse jestem już od 2016 roku, zaczęłam jako uczestnik a teraz udzielam się jako wolontariusz. Aktualnie jestem na I roku studiów. W wolnym czasie uwielbiam czytać i podróżować.

 • Weronika Sztukiewicz
  Weronika Sztukiewicz House leader | social media creator

  Na obóz Lighthouse pojechałam pierwszy raz w 2017 roku, aby pięć lat później uczestniczyć w swoim pierwszym turnusie jako houseleaderka. Na co dzień jestem studentką kognitywistyki, interesuję się procesami poznawczymi i językoznastwem. Uwielbiam literaturę piękną oraz teatr muzyczny. Latem żegluję, planuję podróże, aby odkryć nowe miejsca i poznać inne kultury.

 • Kacper Kolasiński
  Kacper Kolasiński House leader

  W tym roku po raz czwarty będę House Leaderem, a piękną przygodę z LH zacząłem 6 lat temu. Obecnie studiuje muzykę a konkretniej Perkusje na trzecim roku studiów w Holandii i mogę śmiało powiedzieć, że łatwość porozumienia się w zupełnie obcym mi kraju zawdzięczam w dużej mierze Lighthouse’owi! Poza muzyką uwielbiam wszelkie sporty a głównie Piłkę Nożną i Snowboard.

 • Patryk Suterski
  Patryk Suterski House leader | music band leader

  Cześć, jestem Patryk. Studiuję Informatykę i Ekonometrię na UEP. Na Lighthouse jeżdżę od ponad 6 lat, jako lider od 3. Poza obowiązkami jestem wielkim fanem F1 i footballu, a moim ulubionym zespołem jest Coldplay<3

 • Ola Matuszek
  Ola Matuszek Program

  Hejka! Jestem związana z Lighthouse od 6 lat. Od 2017 r. jeździłam jako uczestnik, a od 2022 r. pomagam w organizacji programu. Aktualnie jestem w klasie maturalnej, więc po wakacjach czekają mnie już studia. Uwielbiam chodzić po górach, gram na gitarze i lubię rękodzieło.

 • Marta Noskowiak
  Marta Noskowiak House leader | social media creator

  Społecznością Lighthouse po raz pierwszy zachwyciłam się 6 lat temu, a w 2022 zostałam wolontariuszem. Studiuję na UMW na kierunku lekarskim. Bardzo lubię grać na pianinie (dlatego postanowiłam dołączyć się do naszego super LH bandu) i szydełkować.

 • Łukasz Sztukiewicz
  Łukasz Sztukiewicz Helper

  Pierwszy raz pojechałem na Lighthouse w 2017 roku. Aktualnie studiuję Sztuczną Inteligencję na Politechnice Poznańskiej. Pasjonuję się nowymi technologiami, ekonomią i sportem. W wolnym czasie uwielbiam podróżować żeby poznawać nowych ludzi, miejsca i kultury :DD

 • Michał Skworz
  Michał Skworz Program

  Hej, cześć!
  Z Lighthousem związany jestem już od 6 lat – na początku jako uczestnik, teraz jako wodzirej całego przedsięwzięcia. Jestem studentem na drugim roku Marketingu Internetowego, a poza studiami pracuje jako barman oraz poznaje od środka niesamowity świat Dj-ingu.

 • Maja Matecka
  Maja Matecka House leader

  Na naszym obozie najbardziej zachwycają mnie różnice między ludźmi, których tam poznaję. Ze względu na zainteresowanie zdrowym trybem życia i medycyną studiuję fizjoterapię na UMP. W wolnej chwili znajdziecie mnie na spacerze z aparatem, w podróży lub gotującą coś egzotycznego.

 • Michalina Łyskanowska
  Michalina Łyskanowska House leader

  Hejka! W Lighthouse jestem od 2016 roku, pierw jako uczestnik, a później jako houseleader cudownych dziewczyn. Na codzień jestem studentką Psychologii. Poza studiami kocham czytać książki, sztukę i samorozwój, oraz podróże.

 • Karina Adamowicz
  Karina Adamowicz Program | House leader

  Studiuję weterynarię na Olsztyńskim uniwersytecie, ale sercem nadal jestem w Poznaniu między innymi dzięki Lighthouse! Pierwszy raz pojechałam na obóz w 2016. Interesuje mnie organizowanie imprez i wycieczek. W Lighthouse mogę wykorzystywać moją kreatywność i obserwować jej efekty, co jest bardzo ekscytujące! W wolnych chwilach zabieram się za wszelkiego rodzaju ręczne robótki lub książki.

 • Maria Kaźmierska
  Maria Kaźmierska House leader

  Hejka! W tym roku kończę 18 lat. Jeżdżę na Lighthouse od 2018 roku. Interesuję się podróżowaniem oraz robieniem prezentacji w Canvie. Lubię piec dla rodziny i przyjaciół. Mogliście mnie spotkać na 1 pierwszym turnusie w roli houselidera rok temu.

 • Małgosia Marcinkowska
  Małgosia Marcinkowska House leader
 • Marysia Szymkowiak
  Marysia Szymkowiak House leader

  Mam 17 lat, chodzę do liceum. W wolnym czasie uwielbiam czytać książki, uczyć się nowych języków czy malować obrazy. Poza tym lubię spędzać wolny czas aktywnie np. jeżdżąc konno czy na nartach. Lubię podróżować i poznawać nowe kultury. Swoją przygodę z Lighthouse zaczęłam w 2021r.

 • Dominika Jarząbek
  Dominika Jarząbek Program

  Jeżdżę na Lighthouse od 2021 roku. Jestem w klasie maturalnej na mat-fiz-inf. W wolnym czasie uwielbiam jeżdżenie na rolkach, granie w gry karciane i czytanie książek.

 • Jan Kaźmierski
  Jan Kaźmierski House leader

  Z Lighthousem jestem związany już od ponad 5 lat. Jestem studentem pierwszego roku finansów i rachunkowości przedsiębiorstw na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Interesuje się sportem, muzyką, modą i podróżami.

 • Janek Kolasiński
  Janek Kolasiński PROGRAM

  Obecnie jestem w ostatniej klasie technikum. W tym roku zadebiutowałem na obozie LH ale przyjacielem obozu Lighthouse jestem od lat. Uwielbiam muzykę, podróże, sport głównie siatkówkę i piłkę nożna. Jestem osobą zabawną i z poczuciem humoru a prywatnie bratem Kacpra.

 • Hania Kierstan
  Hania Kierstan PROGRAM
 • Miłosz Adamowicz
  Miłosz Adamowicz Program
  Na co dzień jestem uczniem 1lo w Poznaniu. Z Lighthouse jestem związany od 2019 roku, ale dopiero od niedawna udzielam się jako wolontariusz. Na obozie możecie mnie zobaczyć w roli technicznego/programu i zawsze staram się przekazywać pozytywną energię.
 • Wojciech Biernacki
  Wojciech Biernacki STAFF
 • Romka Buchert
  Romka Buchert Staff

Start typing and press Enter to search